Trainingsschema

Hieronder vind je het CONCEPT trainingsschema van seizoen 2021/2022. Het is dus nog niet definitief!
We vragen iedereen om begrip en flexibiliteit gedurende de periode dat het sportpark in ontwikkeling is.
Wijzigingen of vragen graag doorgeven aan het Bestuur Voetbalzaken via voetbal@rkvvdem.nl.
Selecteer je eigen team rechtsboven voor een beknopt overzicht ->

Vrijdag :

Team Tijd Trainer(s) Info
DEM JO13-2 15.30 - 18.45 Jeffrey Toebes
  • C1
  • 1
  • -
DEM JO9-1 16.00 - 17.15 Jerry de Goede
  • A1_1
  • -
DEM JO12-1 17.15 - 18.15
  • A1
  • 5
  • -
DEM JO9-3 17.15 - 18.45
  • A2_1
  • -
DEM JO9-4 17.15 - 18.45
  • A2_2
  • -
DEM JO11-1 17.15 - 18.45
  • A3
  • 4
  • -
DEM JO13-3 17.15 - 18.45 Andros Sprangers
  • C2
  • 6
  • -
DEM JO13-1 18.45 - 20.15 Erik Lensen, Timo Wolters
  • A1
  • 10
  • -
DEM JO15-3 18.45 - 20.15 Robin Galestien
  • A3
  • -
DEM JO16-1 18.45 - 20.15 Orlando Williams, Rick Graanoogst
  • C1
  • 7
  • -
DEM JO17-3 18.45 - 20.15 Andros Sprangers
  • C2
  • 8
  • -
DEM 35+1 20.15 - 21.45
  • A
  • 1
  • -
DEM 35+2 20.15 - 21.45
  • A
  • 2
  • -
DEM VR30+1 20.15 - 21.45
  • A3
  • 5
  • -

Maandag :

Team Tijd Trainer(s) Info
DEM JO13-2 15.30 - 18.45 Jeffrey Toebes
  • C1
  • 1
  • -
DEM JO10-1 15.45 - 18.45
  • A2
  • 10
  • -
DEM JO9-1 16.00 - 17.15 Jerry de Goede
  • A1_1
  • -
DEM JO9-2 17.15 - 18.15 Rick van Zantvliet
  • A1
  • -
DEM JO10-2 17.15 - 18.45
  • A2
  • 10
  • -
DEM JO10-3 17.15 - 18.45
  • A2
  • 10
  • -
DEM JO13-3 17.15 - 18.45 Andros Sprangers
  • C2
  • 9
  • -
DEM MO11-1 17.15 - 18.45 Nils Poetoehena, Livia Iacovelli, Aïcha Coumbassa
  • A3
  • -
DEM MO11-2 17.15 - 18.45 Nils Poetoehena, Livia Iacovelli, Aïcha Coumbassa
  • A3
  • -
DEM JO11-4 17.45 - 18.45
  • F1
  • -
DEM JO11-5 17.45 - 18.45
  • F2
  • -
DEM JO13-1 18.45 - 20.15 Erik Lensen, Timo Wolters
  • A2
  • -
DEM JO14-1 18.45 - 20.15 Leroy Krind
  • A1
  • 8
  • -
DEM JO14-3 18.45 - 20.15 Mathijn Klepper
  • C
  • -
DEM JO15-1 18.45 - 20.15
  • B2
  • 6
  • -
DEM JO16-1 18.45 - 20.15 Orlando Williams, Rick Graanoogst
  • B1
  • 7
  • -
DEM JO17-1 18.45 - 20.15 Mitchell van Balen
  • E2
  • 2
  • -
DEM JO17-2 18.45 - 20.15 Lars van Roijen
  • A3
  • 4
  • -
DEM MO13-1 18.45 - 20.15 Ab Loukili, Kim Bergamin
  • E1
  • -
DEM MO13-2 18.45 - 20.15 Ab Loukili, Kim Bergamin
  • E1
  • -
DEM MO15-1 18.45 - 20.15 Iris Pol, Fleur van de Heuvel, Mandy Gentile Martin
  • C1_1
  • -
DEM MO15-2 18.45 - 20.15 Rudy van der Kolk, Andre Nooij, Niek Koolen
  • C1_2
  • -
DEM MO17-1 18.45 - 20.15 Josephine Toebes-Aardenburg
  • C2_1
  • 5
  • -
DEM MO17-2 18.45 - 20.15 Sabrina Oegema, Lisanne Schouws
  • C2_2
  • 5
  • -
DEM 1 20.15 - 21.45
  • C2
  • 15
  • -
DEM 1 (zon) 20.15 - 21.45 Ron Bouman, Kevin Kalkman
  • A1
  • 14
  • -
DEM 2 20.15 - 21.45
  • C2
  • 16
  • -
DEM JO18-1 20.15 - 21.45 Furkan Kirbas
  • A3
  • 10
  • -
DEM JO19-1 20.15 - 21.45 Danny Koper, Jeroen van Haalem
  • B2
  • 1
  • -
DEM JO19-2 20.15 - 21.45 Corne Schijvenaars, Frank Kloes
  • E1
  • -
DEM JO19-3 20.15 - 21.45 Frank Kloes
  • E2
  • -
DEM MO19-1 20.15 - 21.45 Kees Bruin, Harold Juffermans
  • F1
  • 9
  • Veld F1 & F2
DEM O23-1 20.15 - 21.45 Rene van Marsbergen, Coen van Oosterom
  • A2
  • 13
  • -
DEM O23-3 20.15 - 21.45
  • F3
  • 11
  • -
DEM VR1 20.15 - 21.45 Rudy van der Kolk
  • B1
  • 12
  • -

Dinsdag :

Team Tijd Trainer(s) Info
DEM JO10-1 15.45 - 18.45
  • A2
  • -
DEM JO11-3 16.00 - 17.15
  • A1_1
  • -
DEM JO10-4 16.30 - 17.30
  • A1_2
  • -
DEM JO8-1 17.15 - 18.15 Sebastiaan Sierant
  • A1
  • -
DEM JO10-2 17.15 - 18.45
  • A2
  • -
DEM JO10-3 17.15 - 18.45
  • A1_2
  • -
DEM JO11-1 17.15 - 18.45
  • A3_1
  • 1
  • -
DEM JO11-2 17.15 - 18.45 Britt Luntz
  • A3_2
  • 1
  • -
DEM JO11-4 17.15 - 18.45
  • F1
  • -
DEM JO13-4 17.30 - 18.30 Rick van Zantvliet
  • C
  • -
DEM JO13-5 17.30 - 18.30 Rick van Zantvliet
  • C
  • -
DEM JO13-6 17.30 - 18.30 Rick van Zantvliet
  • C
  • -
DEM JO14-3 17.30 - 18.30 Rick van Zantvliet
  • C
  • Kunnen aansluiten bij JO13-4/5/6
DEM JO15-3 18.45 - 19.45 Rick van Zantvliet, Britt Luntz
  • E2
  • 4
  • -
DEM JO15-4 18.45 - 19.45 Rick van Zantvliet, Britt Luntz
  • E2
  • -
DEM JO14-1 18.45 - 20.15 Leroy Krind
  • E1
  • 7
  • -
DEM JO15-1 18.45 - 20.15
  • C1
  • 6
  • -
DEM JO15-2 18.45 - 20.15
  • C2
  • 10
  • -
DEM JO16-2 18.45 - 20.15
  • A2
  • 9
  • -
DEM JO17-1 18.45 - 20.15 Mitchell van Balen
  • A1
  • 2
  • -
DEM JO17-3 18.45 - 20.15 Andros Sprangers
  • F2
  • 8
  • -
DEM O23-2 18.45 - 20.15
  • A3
  • 12
  • -
DEM JO14-2 19.30 - 20.30 Rik Stuurwold
  • F1
  • 3
  • -
DEM 1 (zon) 20.15 - 21.45 Ron Bouman, Kevin Kalkman
  • A
  • 14
  • -
DEM JO19-1 20.15 - 21.45 Danny Koper, Jeroen van Haalem
  • C2
  • 1
  • -
DEM O23-1 20.15 - 21.45 Rene van Marsbergen, Coen van Oosterom
  • C1
  • 13
  • -
DEM VR30+1 20.15 - 21.45
  • A3
  • 5
  • -

Woensdag :

Team Tijd Trainer(s) Info
DEM JO13-2 15.30 - 17.15 Jeffrey Toebes
  • C1
  • 1
  • -
DEM JO8-6 16.00 - 17.00 Maud Sanberg
  • A3
  • -
DEM JO9-1 16.00 - 17.15 Jerry de Goede
  • A1
  • -
DEM JO9-2 16.00 - 17.15 Rick van Zantvliet
  • A1
  • -
DEM JO9-3 16.00 - 17.15
  • A1
  • -
DEM JO8-4 17.00 - 18.00
  • F3
  • -
DEM JO7-1 17.15 - 18.15 Maud Sanberg
  • A3
  • -
DEM JO8-5 17.15 - 18.15 Maud Sanberg
  • A3
  • -
DEM JO8-7 17.15 - 18.15 Maud Sanberg
  • A3
  • -
DEM JO9-4 17.15 - 18.15
  • A1_1
  • -
DEM JO9-5 17.15 - 18.15 Jerry de Goede
  • A1_1
  • -
DEM JO9-6 17.15 - 18.15 Jerry de Goede
  • A1_1
  • -
DEM JO10-4 17.15 - 18.15 Jerry de Goede
  • A1_2
  • -
DEM JO10-5 17.15 - 18.15 Jerry de Goede
  • A1_2
  • -
DEM JO10-6 17.15 - 18.15 Jerry de Goede
  • A1_2
  • -
DEM MO11-1 17.15 - 18.45 Nils Poetoehena, Julia van Zutphen, Noortje Beentjes, Yasmine Ferreira da Silva
  • E1
  • -
DEM MO11-2 17.15 - 18.45 Nils Poetoehena, Julia van Zutphen, Noortje Beentjes, Yasmine Ferreira da Silva
  • E1
  • -
DEM JO11-3 17.30 - 18.30 Jeffrey Toebes
  • C2
  • -
DEM JO11-5 17.30 - 18.30 Jeffrey Toebes
  • C2
  • -
DEM JO12-1 17.30 - 18.30 Jeffrey Toebes
  • C1
  • -
DEM JO12-2 17.30 - 18.30 Jeffrey Toebes
  • C1
  • -
DEM JO14-2 18.45 - 20.15 Ruud Ikelaar
  • C2
  • -
DEM JO15-3 18.45 - 20.15 Robin Galestien
  • B
  • 4
  • -
DEM JO15-4 18.45 - 20.15
  • B
  • -
DEM JO16-1 18.45 - 20.15 Orlando Williams, Rick Graanoogst
  • A1
  • 7
  • -
DEM JO17-2 18.45 - 20.15 Lars van Roijen
  • A2
  • 6
  • -
DEM MO13-1 18.45 - 20.15 Ab Loukili, Kim Bergamin
  • A3
  • -
DEM MO13-2 18.45 - 20.15 Ab Loukili, Kim Bergamin
  • A3
  • -
DEM MO15-1 18.45 - 20.15 Iris Pol, Fleur van de Heuvel, Mandy Gentile Martin
  • E1
  • -
DEM MO15-2 18.45 - 20.15 Rudy van der Kolk, Andre Nooij, Niek Koolen
  • F1
  • -
DEM MO17-1 18.45 - 20.15 Josephine Toebes-Aardenburg
  • E2
  • 4
  • -
DEM MO17-2 18.45 - 20.15 Lisanne Schouws, Kees Bruin
  • F2
  • 5
  • -
DEM JO18-1 20.15 - 21.45 Furkan Kirbas
  • A2
  • 10
  • -
DEM JO19-2 20.15 - 21.45 Corne Schijvenaars, Frank Kloes
  • A1
  • 2
  • -
DEM JO19-3 20.15 - 21.45
  • A3
  • 1
  • -
DEM MO19-1 20.15 - 21.45 Kees Bruin, Harold Juffermans
  • C2
  • 5
  • -
DEM O23-3 20.15 - 21.45
  • E1
  • 11
  • -
DEM VR1 20.15 - 21.45 Rudy van der Kolk
  • C1
  • 12
  • -

Donderdag :

Team Tijd Trainer(s) Info
DEM JO10-1 15.45 - 18.45
  • A2
  • -
DEM JO12-3 17.00 - 18.00
  • C
  • -
DEM JO10-3 17.00 - 18.15
  • F1
  • -
DEM JO8-1 17.15 - 18.15 Sebastiaan Sierant
  • A1
  • -
DEM JO8-2 17.15 - 18.15 Sebastiaan Sierant
  • A1
  • -
DEM JO8-3 17.15 - 18.15 Sebastiaan Sierant
  • A1
  • -
DEM JO8-4 17.15 - 18.15 Sebastiaan Sierant
  • A1
  • -
DEM JO13-4 17.15 - 18.15
  • C1_1
  • 7
  • Onder begeleiding teamleiders / ouders
DEM JO13-5 17.15 - 18.15
  • C1_2
  • 7
  • Onder begeleiding teamleiders / ouders
DEM JO13-6 17.15 - 18.15
  • C2_1
  • 7
  • Onder begeleiding teamleiders / ouders
DEM JO10-2 17.15 - 18.45
  • A2
  • -
DEM JO11-1 17.15 - 18.45
  • A3_1
  • 4
  • -
DEM JO11-2 17.15 - 18.45 Britt Luntz
  • A3_2
  • 4
  • -
DEM JO13-1 18.45 - 20.15 Erik Lensen, Timo Wolters
  • A3
  • -
DEM JO14-1 18.45 - 20.15 Leroy Krind
  • C1
  • 8
  • -
DEM JO15-1 18.45 - 20.15
  • C2
  • 6
  • -
DEM JO15-2 18.45 - 20.15
  • B2
  • 5
  • -
DEM JO16-2 18.45 - 20.15
  • B1
  • 9
  • -
DEM JO17-1 18.45 - 20.15 Mitchell van Balen
  • A1
  • 2
  • -
DEM JO19-1 18.45 - 20.15 Danny Koper, Jeroen van Haalem
  • A2
  • 1
  • -
DEM O23-2 18.45 - 20.15
  • F2
  • 3
  • -
DEM 1 20.15 - 21.45
  • C2
  • 15
  • -
DEM 1 (zon) 20.15 - 21.45 Ron Bouman, Kevin Kalkman
  • A
  • 14
  • -
DEM 2 20.15 - 21.45
  • B1
  • 16
  • -
DEM 3 20.15 - 21.45 Misha van Gool, Dylan van Gool
  • A3
  • 12
  • -
DEM 4 20.15 - 21.45
  • A3
  • 11
  • -
DEM JO18-1 20.15 - 21.45 Furkan Kirbas
  • B2
  • 4
  • -
DEM O23-1 20.15 - 21.45 Rene van Marsbergen, Coen van Oosterom
  • C1
  • 13
  • -
Delen

voeg je eigen gadgets toe aan deze pagina!