Wedstrijden

Datum Tijd Thuis Uit Info
31 okt 14:00 DEM 1 Hercules
30 okt 14:15 Beverwijk 1 DEM 1
29 okt 19:30 FC Uitgeest 35+2 DEM 35+1
29 okt 20:00 DEM 35+1 Velsen Rkvv 35+2
29 okt 20:30 Meervogels 31 35+2 DEM 35+1
29 okt 21:00 DEM 35+1 Castricum FC 35+1
26 okt 20:15 DEM 1 HBC 1 (zon)
30 okt 12:30 DEM 2 AFC 4
31 okt 11:00 DEM 2 Onze Gezellen 4
29 okt 19:00 DEM 35+2 FC Uitgeest 35+3
29 okt 20:00 DEM 35+2 ADO '20 35+1
29 okt 19:30 DSS 35+3 DEM 35+2
29 okt 21:00 Velsen Rkvv 35+4 DEM 35+2
30 okt 16:00 Beverwijk 2 DEM 3
27 okt 20:00 ODIN 59 5 DEM 3
30 okt 15:00 DEM 4 IJmuiden vv. 4
30 okt 15:00 DEM JO19-1 Zeeburgia avv JO19-1
27 okt 20:00 DEM JO19-1 AFC 34 JO19-1
30 okt 15:00 DEM JO19-2 FC Aalsmeer JO19-2
30 okt 13:30 ODIN 59 JO19-3 DEM JO19-3
30 okt 12:00 Fortuna Wormerveer sv JO18-1 DEM JO18-1
30 okt 13:00 Excelsior M. JO17-1 DEM JO17-1
30 okt 10:30 DEM JO17-2 Assendelft JO17-1
30 okt 12:00 V.V. Bergen JO17-3 DEM JO17-3
30 okt 10:15 DEM JO16-1 Kolping Boys JO16-1
30 okt 11:25 Zandvoort s.v. JO16-1 DEM JO16-2
30 okt 11:00 VCS JO15-1 DEM JO15-1
30 okt 9:30 SVA JO15-1 DEM JO15-2
30 okt 8:30 DEM JO15-3 ODIN 59 JO15-2
30 okt 12:00 Fortuna Wormerveer sv JO15-3 DEM JO15-4
28 okt 18:30 EDO hfc JO14-1JM DEM JO14-1
30 okt 10:00 FC Amsterdam JO14-1 DEM JO14-1
30 okt 11:30 Kolping Boys JO14-2 DEM JO14-2
30 okt 8:30 DEM JO14-3 FC Uitgeest JO14-2
30 okt 10:00 SDZ JO13-1 DEM JO13-1
30 okt 11:15 SVA JO13-1 DEM JO13-2
30 okt 9:00 Terrasvogels JO13-1 DEM JO13-3
30 okt 12:15 DEM JO13-4 Geel Wit '20 sv. JO13-2
30 okt 10:30 DEM JO13-5 KFC JO13-3
30 okt 9:00 FC Uitgeest JO13-3 DEM JO13-6
30 okt 11:30 DSS JO12-4 DEM JO12-1
30 okt 8:30 DEM JO12-2 Foresters (de) JO12-2
30 okt 14:00 DEM JO12-3 FC Uitgeest JO12-4
30 okt 12:15 DEM JO11-1 Abcoude fc JO11-1
30 okt 10:30 DEM JO11-2 Limmen JO11-1
30 okt 9:00 Spaarnwoude sv. JO11-1 DEM JO11-3
30 okt 9:00 FC Uitgeest JO11-5 DEM JO11-4
30 okt 8:30 Hoofddorp s.v. JO11-6 DEM JO11-5
30 okt 8:45 AFC 34 JO10-2 DEM JO10-1
30 okt 11:15 DEM JO10-2 Onze Gezellen JO10-3
30 okt 10:00 SVA JO10-2 DEM JO10-3
30 okt 13:00 DEM JO10-4 ODIN 59 JO10-5
30 okt 14:30 DEM JO10-5 Velsen Rkvv JO10-2
30 okt 8:30 WSV 1930 JO10-2 DEM JO10-6
30 okt 8:30 OFC JO9-1 DEM JO9-1
30 okt 14:15 DEM JO9-2 Foresters (de) JO9-2
30 okt 12:45 DEM JO9-4 Onze Gezellen JO9-2
30 okt 8:45 ADO '20 JO9-5 DEM JO9-5
30 okt 12:45 DEM JO9-6 DEM JO9-3
30 okt 11:30 AFC 34 JO8-2 DEM JO8-1
30 okt 11:15 DEM JO8-2 Jong Holland JO8-2
30 okt 12:30 ODIN 59 JO8-6 DEM JO8-3
30 okt 11:15 DEM JO8-4 Jong Hercules JO8-1
30 okt 8:30 DEM JO7-1 DEM landencompetitie
30 okt 9:00 DEM JO6-1 DEM Kabouters
27 okt 19:00 DEM MO17-1 ADO '20 MO17-1
30 okt 14:30 V.V. Bergen MO17-1 DEM MO17-1
30 okt 13:45 IJmuiden vv. MO17-1 DEM MO17-2
30 okt 11:30 SDOB MO15-1 DEM MO15-1
30 okt 10:30 DEM MO15-2 WSV 1930 MO15-1
30 okt 12:00 Vitesse 22 MO13-1 DEM MO13-1
30 okt 8:30 DEM MO13-2 ADO '20 MO13-1
30 okt 8:35 DEM MO11-1 Foresters (de) MO11-1
30 okt 10:30 RKEDO MO11-1 DEM MO11-2
30 okt 12:15 Roda '46 O23-1 DEM O23-1
30 okt 12:45 DEM O23-2 Foresters (de) O23-3
30 okt 13:00 Onze Gezellen O23-1 DEM O23-3
30 okt 12:30 DEM VR1 RODA '23 Rksv VR1
Bekijk meer
Delen

voeg je eigen gadgets toe aan deze pagina!