De grote DEM Veiling 2019

Op vrijdag 29 maart 2019 organiseren we, na groot succes in 2017, de tweede editie van de Grote DEM-veiling! De opbrengst komt volledig ten goede aan de bouw van een nieuwe hoofdtribune van onze prachtige club en sterke vereniging.

Reserveer de
datum in je agenda en k
om die avond ook meebieden.
Eerst sparen, dan meebieden én dan vooral samen
veel plezier maken.

Die avond houden we tijdens de pauze ook nog eens een schitterende loterij.
Alle bezoekers die zich inschrijven voor de veiling, maken dan automatisch kans op geweldige prijzen.
Wat dacht je van een prachtige fiets van Fietspoint of een smartTV van 137cm via EP Electronics!

Heb jij nou ook nog iets moois aan te bieden om door onze veilingmeester te laten veilen?
Neem dan ajb zo snel mogelijk contact op met de veilingorganisatie via veiling@rkvvdem.nl.

Tot vrijdag 29 maart 2019!!!

Delen

voeg je eigen gadgets toe aan deze pagina!