Planning - R.K.V.V. DEM

Planning

Sorteer op:
Datum Scheidsrechter Thuis Uit Info
12 feb 14:00 T.J. Visser DEM 1 (zon) JOS Watergraafsmeer (zon)
11 feb 15:00 N. Mahabali DEM 1 ASC De Volewijckers 1
12 feb 11:30 DEM 2 (zon) BVC Bloemendaal 3 (zon)
11 feb 12:30 Anoniem DEM 2 Stormvogels ijvv 2
11 feb 15:00 DEM 3 Castricum FC 3
11 feb 14:30 Terrasvogels 4 DEM 4
11 feb 11:00 DSOV JO19-1 DEM JO19-1
11 feb 15:15 KFC JO19-2 DEM JO19-2
11 feb 15:00 Anoniem DEM JO18-1 ASC De Volewijckers JO18-1
11 feb 13:15 K. Kruithof Be Quick 1887 JO17-1 DEM JO17-1
11 feb 12:30 Purmerland JO17-1 DEM JO17-2
11 feb 16:45 DEM JO17-3 Overbos sv. JO17-2
11 feb 10:30 M. van Landsveld DEM JO16-1 FC Amsterdam JO16-1
11 feb 16:45 DEM JO16-2 AMVJ JO16-1
11 feb 14:30 E.K. Kapteijn SDZ JO15-1 DEM JO15-1
11 feb 10:30 DEM JO15-2 Hoofddorp s.v. JO15-3
11 feb 12:45 DEM JO15-3 LSVV JO15-3
11 feb 13:10 Onze Gezellen JO15-2 DEM JO15-4
11 feb 10:15 J.J.M. Jonker Bennekom JO14-1 DEM JO14-1
11 feb 08:30 DEM JO14-2 BVC Bloemendaal JO14-2
11 feb 09:45 Foresters JO14-3 DEM JO14-4
11 feb 10:30 H.G. Keitz DEM JO13-1 Purmersteijn JO13-1
11 feb 12:00 K. Bijl Vitesse 22 JO13-1 DEM JO13-2
11 feb 08:30 DEM JO13-3 V.V. Bergen JO13-1
11 feb 08:30 DEM JO13-4 Zandvoort s.v. JO13-2
11 feb 14:10 DEM JO13-5 Beemster JO13-2
11 feb 10:30 DEM JO12-1 Stormvogels ijvv JO12-2
11 feb 12:00 DEM JO12-2 Limmen JO12-1
11 feb 11:00 VSV JO12-1 DEM JO12-3
11 feb 11:30 Kennemers (de) JO12-2 DEM JO12-4
11 feb 12:45 DSS JO11-2 DEM JO11-1
11 feb 10:00 DEM JO11-2 Sporting Krommenie JO11-1
11 feb 09:00 Assendelft JO11-2 DEM JO11-3
11 feb 11:30 ODIN 59 JO11-4 DEM JO11-4
11 feb 09:00 Sporting Krommenie JO11-3 DEM JO11-5
11 feb 14:10 Alliance '22 sv. JO11-5 DEM JO11-6
11 feb 10:30 DEM JO10-1 Purmersteijn JO10-1
11 feb 10:30 FC Uitgeest JO10-2 DEM JO10-2
11 feb 09:30 DEM JO10-3 IJmuiden vv. JO10-1
11 feb 12:30 ODIN 59 JO10-3 DEM JO10-4
11 feb 10:30 Kennemers (de) JO10-3 DEM JO10-5
11 feb 09:30 DEM JO10-6 Velsen Rkvv JO10-2
11 feb 09:00 Assendelft JO10-1 DEM JO10-7
11 feb 08:30 DEM JO9-1 KFC JO9-1
11 feb 08:30 DEM JO9-2 Vitesse 22 JO9-2
11 feb 08:30 SVA JO9-3 DEM JO9-3
11 feb 09:00 Kennemers (de) JO9-2 DEM JO9-4
11 feb 08:30 DEM JO8-1 Geel Wit '20 sv. JO8-1
11 feb 08:30 DEM JO8-2 Assendelft JO8-1
11 feb 09:45 Haarlem-Kennemerland f.c. JO8-2 DEM JO8-3
11 feb 12:30 DEM JO8-4 WSV 1930 JO8-3
11 feb 11:00 SJC MO17-1 DEM MO17-1
11 feb 10:30 Overbos sv. MO15-1 DEM MO15-1
11 feb 16:45 DEM MO15-2 SDZ MO15-2
11 feb 11:30 DEM MO13-1 Geel Wit '20 sv. MO13-1
11 feb 08:30 Foresters MO13-2 DEM MO13-2
11 feb 10:00 DIOS sv. MO11-1 DEM MO11-1
11 feb 08:30 Hoofddorp s.v. MO11-2 DEM MO11-2
11 feb 12:30 J. van den Hazel DEM O23-1 ADO '20 O23-1
11 feb 15:25 DEM O23-2 Kolping Boys O23-2
11 feb 12:00 Stormvogels ijvv VR1 DEM VR2
Delen

voeg je eigen gadgets toe aan deze pagina!